How2Travel_logo_icon white-01

Ekskursijos kolektyvams

KODĖL VIETOJE VAKARĖLIO VERTA RINKTIS IŠVYKĄ SU KOLEKTYVU?

Sparčiai keičiantis įmonių kultūrai, darbuotojų prioritetams, didėjant aktyvaus gyvenimo būdo populiarumui, keičiasi ir darbo švenčių organizavimo tradicijos. Vis dažniau ieškoma alternatyvų įprastiems vakarėliams, vasaros olimpiadoms ar žiemos karnavalams. Norima švęsti taip, kad visi būtų įtraukiami, skatinami bendrauti ir patirtų bendrų įspūdžių. Bene populiariausia tokių netradicinių švenčių forma – išvykos su kolektyvu. Gali būti tiek pramogos Lietuvoje, tiek pažintinės kelionės į užsienio šalis. Kuo toks pasirinkimas naudingesnis už tradicinį vakarėlį?

EKSKURSIJOS KOLEKTYVAMS
EKSKURSIJOS KOLEKTYVAMS

Atsiskleidžia paslėpti talentai. Aplinkos pakeitimas, naujos veiklos, netikėtos situacijos ir įspūdžiai sudaro idealias sąlygas atsiskleisti darbuotojų talentams ir nenumatytoms charakterio savybėms, kurios pasimestų vakarėlio šurmulyje. Natūrali asmenybių saviraiška dar labiau padeda pažinti kolektyvą ir jo potencialą.

Efektyvesnė motyvacijos priemonė. Sąžiningai atsakykite į klausimą, kas jus labiau motyvuotų siekti tikslų: nepamirštama kelionė ar vakarėlis? Kelionės Lietuvoje arba užsienio šalyje – stipresnės motyvacijos priemonės, nes darbuotojas jas supranta kaip didesnę vertę turinčią paskatą.

Suteikia psichologinį poilsį. Nauji patyrimai, besikeičiantys vaizdai, nuotykiai ir pramogos leidžia pamiršti kasdienius darbo rūpesčius, atlaisvina erdvę naujoms idėjoms, padeda atsipalaiduoti ir bent trumpam pamiršti stresą. Profesionaliai sukurtos kelionės tobulai subalansuoja aktyvią ir poilsiui skirtą dalis, tad grįžę darbuotojai jausis lyg trumpai paatostogavę.

Lankstumas. Darbo vakarėlius sudėtingiau pritaikyti skirtingiems darbuotojų poreikiams, o išvykos leidžia plačiai eksperimentuoti. Galite rinktis keliones laivu, autobusu ar dviračiu. Plaukti baidarėmis ar dalyvauti ekskursijoje? O gal ir tas, ir tas? Galima išvyką suplanuoti taip, kad patinkančios veiklos ras tiek biuro ekstravertai, tiek kuklesni intravertai. Išvyka gali trukti ir dieną ar pusdienį, kur nors čia pat, galimos ir viso savaitgalio kelionės Lietuvoje.

Padeda kurti ryšį. Norėdami pasiekti verslo tikslus, privalote turėti tvirtą ir darnią komandą. Išvykos gali tapti puikiu komandos formavimo sprendimu. Tai galimybė pažinti darbuotojų stiprybes ir silpnybes, pomėgius ir sritis, kuriomis domimasi. Nauja informacija gali padėti veiksmingiau deleguoti užduotis ir planuoti darbus.

Ugdo lojalumą. Darbuotojų lojalumas gimsta tada, kai jie jaučiasi įvertinti, pastebėti ir apdovanoti už įdėtas pastangas. Puikus būdas atliepti šiuos poreikius – suteikti pertrauką, kurios jie verti. Toks įmonės dėmesingumas stiprina darbuotojų lojalumą ir pagarbą.

Taigi, kolektyvo išvykos ne tik prisidės kuriant malonesnį mikroklimatą biure, bet ir padės didinti pardavimus bei motyvuos darbuotojus siekti aukštesnių profesinių tikslų. Tikėtina, kad net ir geriausias įmonės vakarėlis tokių ilgalaikių naudų nesuteiktų.

EKSKURSIJOS KOLEKTYVAMS
Adorable girl in gray knitted hat walking with friend around city and holding map. Outdoor portrait of two charming female travelers looking at something inetersting in distance and pointing finger..

Dar vienas darbo vakarėlis?  Dar vienas kolektyvo pasisėdėjimas restorane?  O gal geriau įsimintina kelionė Lietuvoje?

Pakeiskite įprastą aplinką ir rutiną – pasinerkite į nuotykį. Degustacijos, kelionės laivu ar dviračiais, negirdėtos istorijos, nematytos vietos – viskas gali būti pritaikyta jūsų kolektyvo poreikiams. Telieka išsirinkti kryptį ir norimą ekskursiją, o visu kitu pasirūpins mūsų komanda. Esame lankstūs, tad galime sukurti unikalų, tik jūsų kolektyvui skirtą maršrutą. 

Maršrutai kolektyvams

Pasinerkite į nuotykį

Grafai Šuazeliai ir Žemaitija Plateliai- Babrungėnai – Šateikiai – Orvidų sodyba – Mosėdis

Paskutinieji Platelių dvaro valdytojai buvo grafai Šuazeliai. Ši didikų giminė yra kilusi iš Prancūzijos rytų, Marnos departamento Šuazel (Choisseuls) kaimo. Grafų Šuazelių giminės istorija prasideda XIV a., kai Prancūziją valdė Liudvikas XIV.

Dvarai
EKSKURSIJOS KOLEKTYVAMS

Liškiava, Druskininkai ir Leipalingio dvaro paslaptys Liškiava – Druskininkai – Leipalingio dvaras

Žaismingas ir intriguojantis susitikimas su druskininkuose gyvenančia plepia ponia.  Xix a. Paslaptis žinanti plepi ponia mielai pasidalins istorijomis ir legendomis iš kurortinio gyvenimo prie išganingųjų druskininkų vandenų.

Grafaitės Sofijos pėdomis Taujėnai – Rokiškis

Grafaitė SofijaTyzenhauzaitė – pirmoji prancūziškai rašiusi moteris iš istorinės Lietuvos. Žinomos jos knygos: „Litanijos“, išleistos Nicoje 1887-aisiais, „Atsiminimai apie Aleksandrą I ir Napoleoną I“, išleisti 1862-aisiais taip pat Nicoje, „Grafų Komarovskių Gertrūda“, išleista 1875-aisiais.

Į pasimatymus turtingo Lietuvos aristokrato, Rokiškio grafo Ignacijaus Tyzenhauzo talentinga ir išsilavinusi dukra Sofija Tyzenhauzaitė buvo pakvietusi du galingiausius ano meto vyrus – Rusijos imperatorių Aleksandrą I ir Prancūzijos imperatorių Napoleoną. Šampanėje ši didikė buvo susitikusi su Prancūzijos karaliumi Liudviku 18-uoju. Palaikė ryšius su garsiais to meto literatais – Aleksandru Diuma (tėvu) ir Alfredu de Muse.

Ekskursijos metu sužinosite apie grafaitės Sofijos gyvenimą, susipažinsite su dvarų kultūra, paragausite dvariškų  patiekalų, degustuosite sūrį.

Rokiskio muziejus
EKSKURSIJOS KOLEKTYVAMS

Išvyka į Anykščius mamoms (tėčiams/močiutėms/seneliams) su vaikais Apverstas namas - Labirintų parkas - Užkandinė - Rogučių trasa

Žaismingas ir intriguojantis susitikimas su druskininkuose gyvenančia plepia ponia.  Xix a. Paslaptis žinanti plepi ponia mielai pasidalins istorijomis ir legendomis iš kurortinio gyvenimo prie išganingųjų druskininkų vandenų.

VšĮ “Plėtros projektų agentūra”

Įm. kodas 302409582

Dvaro g. 16. Gražulių k., Alytaus r. sav.

LT714010040900487643

Luminor